Parlament képe
Készült: 2019.04.21.15:18:57 Dinamikus lap

Boldvai László

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 MSZP 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.25. Nógrád megye területi lista 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.23. Nógrád megye 1.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Nógrád megye 1.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Nógrád megye 1.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
   Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Tag 2010.07.13. 2014.05.05.
   A Számvevőszéki és költségvetési bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2012.02.20. 2014.05.05.
Ifjúsági, szociális, családügyi és lakhatási bizottság Tag 2010.11.16. 2014.05.05.
Fogyasztóvédelmi bizottság Tag 2010.05.14. 2010.11.16.
   A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2010.06.07. 2010.11.16.
Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság Tag 2010.06.14. 2011.12.31.
2006-2010 Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
   Számvevőszéki albizottság
Tag 2006.07.11. 2010.05.13.
   Európai ügyek albizottsága
Tag 2006.07.11. 2010.05.13.
Az Állami Számvevőszék elnökét és alelnökeit jelölő eseti bizottság Tag 2009.05.18. 2010.05.13.
2002-2006 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.07.04. 2006.05.15.
Gazdasági bizottság Tag 2002.07.02. 2003.03.10.
   A Gazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.07.08. 2003.03.10.
   Európai uniós ügyek albizottsága
Tag 2002.09.11. 2003.03.10.
Az Állami Számvevőszék alelnökeit jelölő ideiglenes (eseti) bizottság Tag 2003.03.10. 2006.05.15.
Számvevőszéki bizottság Alelnök 2003.03.10. 2006.05.15.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 1994.06.28. 1995.01.30.
Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1995.02.01. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 26 159
2006-2010   17
2002-2006   5
1998-2002 5 22

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 32    
2006-2010 8    
2002-2006 23    
1998-2002 3    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
közgazdász Berlini Közgazdasági Egyetem Külkereskedelmi Kar 1985

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
német felsőfokú C