Parlament képe
Készült: 2019.04.22.19:21:27 Dinamikus lap

Dr. Bitay Márton Örs

Képviselő fényképe


Tisztségek
Tisztség tól ig
Agrárminisztérium államtitkára 2018.05.22. 2019.02.18.
Földművelésügyi Minisztérium államtitkára 2014.06.15. 2018.05.17.
vidékfejlesztési minisztériumi államtitkár 2013.06.03. 2014.06.05.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2014-2018 117 2  
2010-2014 22