Parlament képe
Készült: 2019.04.22.13:08:06 Dinamikus lap

Balogh Gyula

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2003.05.05.
független 2003.05.06. 2006.05.15.
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 2002.05.15. 2003.06.02.
Mezőgazdasági bizottság Tag 2002.05.15. 2003.06.23.
   A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.12. 2003.06.23.
Számvevőszéki bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
1998-2002 Költségvetési és pénzügyi bizottság Alelnök 2001.04.17. 2002.05.14.
Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1998.06.25. 2000.05.23.
   Rendészeti albizottság
Tag 1998.12.16. 2000.05.23.
Oktatási és tudományos bizottság Tag 1998.07.08. 1999.05.03.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.09. 1999.05.04.
Számvevőszéki bizottság Tag 2001.04.17. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 3 23
1998-2002 3 12

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 3    
1998-2002 1    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola