Parlament képe
Készült: 2019.04.25.22:47:14 Dinamikus lap

Búsi Lajos

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2003.06.23.
   Az Önkormányzati bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2002.06.17. 2003.06.23.
Területfejlesztési bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
1998-2002 Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 119 273
1998-2002 2 15

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 16    
1998-2002 10    




Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Külkereskedelmi Főiskola    
főiskolai diploma Jászberényi Tanítóképző Főiskola    
főiskolai diploma Juhász Gyula Tanárképző Főiskola