Parlament képe
Készült: 2019.05.22.05:55:16 Dinamikus lap

Dr. Bóka István

Képviselő fényképe


Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Fidesz 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 Fidesz 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2002.12.15. 2006.05.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2010.04.11. Veszprém megye 2.vk. 2010.05.14. 2014.05.05.
2006-2010 2006.04.09. Veszprém megye 2.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Veszprém megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Veszprém megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Számvevőszéki és költségvetési bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2010.05.14. 2014.05.05.
Alkotmány-előkészítő eseti bizottság Tag 2010.07.05. 2011.03.07.
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006 Önkormányzati bizottság Elnök 2002.12.15. 2003.06.23.
Önkormányzati bizottság Tag 2003.06.23. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2003.09.09. 2006.05.15.
Területfejlesztési bizottság Tag 2002.05.15. 2002.12.15.
   Közigazgatás-fejlesztési albizottság
Tag 2002.07.03. 2002.12.14.
1998-2002 Idegenforgalmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Az Idegenforgalmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 1999.02.04. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 9 74
2006-2010 40 80
2002-2006 72 104
1998-2002 6 72

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 34    
2006-2010 42    
2002-2006 68    
1998-2002 21    

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen



Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Balatonfüred Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2010  
Balatonfüred Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2010
Balatonfüred Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1988

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási