Parlament képe
Készült: 2019.04.24.15:02:24 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Fogyasztóvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Fogyasztóvédelmi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Fogyasztóvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2010.06.07.    
A fogyasztói panaszok kezelésének intézményrendszerét áttekintő albizottság 2011.04.19.    
Élelmiszer-biztonsági albizottság 2011.04.19.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok