Parlament képe
Készült: 2019.04.24.15:05:52 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Az Alkotmányügyi, igazságügyi és ügyrendi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2010.05.18.    
Az országgyűlési képviselők számának csökkentéséhez szükséges választójogi reformot előkészítő albizottság 2010.06.21. 2011.10.17.  
A 2002-2010 közötti államadósság-növekedés okait vizsgáló albizottság 2011.09.26. 2011.12.12.  
A 2002-2010 közötti lakossági deviza-eladósodás okainak feltárását, valamint az esetleges kormányzati felelősséget vizsgáló albizottság 2011.09.26. 2012.01.25.  
Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló új szabályozás előkészítésére létrehozott albizottság 2011.10.17. 2011.11.14.  
A bizottsági módosító javaslatokra vonatkozó rendelkezéseket felülvizsgáló albizottság 2012.07.09.    

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok