Parlament képe
Készült: 2019.04.18.23:34:17 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Szociális és családügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság


Szociális és családügyi bizottság tagjai változásának megjelenítése
Szociális és családügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Albizottságok
Teljes név Létrehozás Megszűnés Helyiség
Európai integrációs albizottság 2002.10.30. 2004.11.09.  
A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) 2002.10.30. 2006.05.15.  

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok