Készült: 2020.10.26.11:07:41 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Ikvai-Szabó Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
10679/60 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetését megalapozó egyes törvények módosításáról Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.10.09
10676/48 Az egyéni vállalkozóról és az egyéni cégről szóló 2009. évi ... törvénnyel és a megtakarítások ösztönzésével összefüggő törvénymódosításokról Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.10.15
10554/1638 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.11.10
10554/1637 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.11.10
10554/1144 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.10.09
10554/1141 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Dr. Bőhm András (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ), Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ) 2009.10.09
10554/1139 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2009.10.09
10554/1138 A Magyar Köztársaság 2010. évi költségvetéséről Ikvai-Szabó Imre (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2009.10.09