Készült: 2020.09.29.13:10:41 Dinamikus lap

Pallag László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.09.19.
független 2001.09.20. 2002.05.14.
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 1999.10.18. 2001.09.19.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Békés megye 3.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Békés megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002
    A Magyar-Horvát Parlamentközi Vegyes Bizottság magyar albizottsága
Tag 1998.11.24. 2002.05.14.
Külügyi bizottság Tag 1998.06.25. 2001.09.20.
Külügyi bizottság Tag 2001.09.20. 2001.10.16.
Egészségügyi és szociális bizottság Tag 2001.05.08. 2001.09.20.
Egészségügyi és szociális bizottság Tag 2001.09.20. 2002.05.14.
Ügyrendi bizottság Tag 1998.07.08. 2001.05.08.
    A 4/1999. (III.31.) AB határozat következtében szükségessé vált Házszabály-módosítást előkészítő albizottság
Tag 1999.04.08. 1999.12.01.
Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság Elnök 1999.12.21. 2000.11.30.
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 5 9

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 12    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi     1969