Készült: 2020.09.19.15:41:57 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Számvevőszéki bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Számvevőszéki bizottság tagjai változásának elrejtése

Számvevőszéki bizottság tagjainak változásai (12 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Nagy Sándor (MSZP) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Schamschula György (MDF) Alelnök 1994.06.28. 1996.02.01.  
Dr. Sepsey Tamás (MDF) Alelnök 1996.04.09. 1998.06.17.  
Kertész István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Koltay Zsoltné (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Nagyiványi Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Nyers Rezső (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Takács Imre (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Csikai Zsolt (SZDSZ) Tag 1996.03.05. 1996.09.30.  
Dr. Csikai Zsolt (SZDSZ) Tag 1997.12.15. 1998.06.17.  
Gaál Gyula (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.04.06.  
Soós Károly Attila (SZDSZ) Tag 1996.10.01. 1997.12.15.  
Dr. Tölgyessy Péter (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1996.03.04.  
Pancza István (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Varga Mihály (FIDESZ-MPP) Tag 1995.06.13. 1998.06.17.  
Dr. Áder János (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1995.06.12.  
Csépe Béla (KDNP) Tag 1994.06.28. 1996.02.19.  
Dr. Pálfi Dénes (KDNP) Tag 1996.02.20. 1996.05.06.  
Rusznák Miklós (KDNP) Tag 1996.05.07. 1997.07.21.  
Dr. Szabó Tamás (Néppárt-MDNP) Tag 1996.04.16. 1998.06.17.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Számvevőszéki bizottság MSZP 7 58.33%
SZDSZ 1 8.33%
MDF 1 8.33%
FKGP 1 8.33%
Fidesz 1 8.33%
Néppárt-MDNP 1 8.33%
Összesen 12 100.00%

Számvevőszéki bizottságnak nincs albizottsága.