Készült: 2019.10.21.16:02:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Boross Péter

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5725/3 Egyes közjogi tisztségviselők esküjéről és fogadalmáról Dr. Boross Péter (MDF) 2008.05.26
4192/8 A bűnüldözési célú titkos információgyűjtésről Dr. Boross Péter (MDF) 2007.11.14
4192/7 A bűnüldözési célú titkos információgyűjtésről Dr. Boross Péter (MDF) 2007.11.14
4192/6 A bűnüldözési célú titkos információgyűjtésről Dr. Boross Péter (MDF) 2007.11.14
4177/14 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Boross Péter (MDF) 2007.11.14
4177/13 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Boross Péter (MDF) 2007.11.14
2916/4 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Boross Péter (MDF) 2007.05.22
2916/3 A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Boross Péter (MDF) 2007.05.22