Készült: 2020.02.17.19:48:33 Dinamikus lap

Rába László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Vas megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Oktatási és tudományos bizottság Tag 2006.06.19. 2006.07.03.
Sport- és turisztikai bizottság Tag 2006.05.30. 2006.06.19.
Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2006.07.03. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010   11

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 22    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Kőszeg Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2004 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: főiskola
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
tanár Berzsenyi Dániel Tanárképző Főiskola   1999