Készült: 2020.02.23.00:30:15 Dinamikus lap

Gyula Ferencné

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Hajdú-Bihar megye 5.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Egészségügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
Környezetvédelmi bizottság Tag 2008.05.05. 2010.05.13.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 3 164

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 13    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Berettyóújfalu Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 2002 2006
Hajdú-Bihar Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés alelnök 2002 2006
Berettyóújfalu Város Önkormányzata helyi önkormányzat tag 1998 2002

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
történelem szakos középiskolai tanár Kossuth Lajos Tudományegyetem Bölcsészettudományi kar 1976
közoktatási vezető Debreceni Egyetem   2002