Készült: 2021.09.21.09:47:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Lévai Tibor

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
5225/1 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Lévai Tibor (Fidesz) 2001.10.17
3122/637 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Kósa Lajos (Fidesz), Lévai Tibor (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Arnóth Sándor (Fidesz), Oszlár Albert (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2000.12.05
3122/629 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Lévai Tibor (Fidesz) 2000.12.05
3122/610 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Lévai Tibor (Fidesz) 2000.12.05
1610/342 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08
1610/341 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08
1610/340 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08
1610/339 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08
1610/338 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08
1610/337 A gazdasági kamarákról. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP), Lévai Tibor (Fidesz) 1999.12.08