Készült: 2020.09.27.17:42:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság
Típus vizsgáló
Létrehozás 1999.11.30.
Megszűnés 2000.11.30.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság tagjai változásának elrejtése

Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pallag László (FKGP) Elnök 1999.12.21. 2000.11.30.  
Juhász Ferenc (MSZP) Alelnök 1999.12.21. 2000.11.30.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2000.02.29. 2000.11.30. Glattfelder Béla (Fidesz)
Glattfelder Béla (Fidesz) Tag 1999.12.21. 2000.02.07.  
Vígh Ilona (Fidesz) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Tóth Károly (MSZP) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Pancza István (FKGP) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Balogh László (MDF) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  
Dr. Lentner Csaba (MIÉP) Tag 1999.12.21. 2000.11.30.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
nincs

Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Az olajügyek és a szervezett bűnözés között az esetleges korrupciós ügyek feltárására létrehozott vizsgálóbizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.