Készült: 2020.04.05.06:23:35 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Pálfi István

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/9484 A szociális igazgatásról és szociális ellátásokról szóló 1993. évi III. törvény módosításáról Dr. Szabó Erika (Fidesz), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Harrach Péter (Fidesz), Horváthné Stukics Erzsébet (Fidesz), Imre Zsolt (Fidesz), Pálfi István (Fidesz), Dr. Simon Miklós (Fidesz), Soltész Miklós (Fidesz), Szűcs Lajos (Fidesz) 2004.03.22
K/7100 Hogyan kerültek kiszámításra a gyermekvédelmi normatívák? Pálfi István (Fidesz) 2003.12.15
K/7099 Mi lesz a második pillér tagjaival? Pálfi István (Fidesz) 2003.12.15
K/7097 Működik-e a közüzemi díj kompenzáció? Pálfi István (Fidesz) 2003.12.15
K/7096 Mi várható a közgyógyellátás tekintetében? Pálfi István (Fidesz) 2003.12.15
K/7094 Lesz-e szervezet az ellátottak képviseletére? Pálfi István (Fidesz) 2003.12.15
I/4314 Idén is megkapják-e a 19 ezer Ft-os járandóságukat a nyugdíjasok, vagy csak egyszerű kampányfogásról volt szó? Pálfi István (Fidesz) 2003.06.18
A/2742 Itt a drogos, hol a drogos, avagy (figyelem) elterelés szociálliberális módra? Pálfi István (Fidesz) 2003.03.17
I/2672 Itt a drogos, hol a drogos, avagy (figyelem) elterelés szociálliberális módra? Pálfi István (Fidesz) 2003.03.12
K/2644 Ki, mikor, hová, mennyiért? Pálfi István (Fidesz) 2003.03.11
K/1871 Részt vehet-e Hajdú-Bihar megye és Debrecen a svéd befektetők projekteiben? Arnóth Sándor (Fidesz), Halász János (Fidesz), Kiss Attila (Fidesz), Kocsis Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz), Láyer József (Fidesz), Márton Attila (Fidesz), Pálfi István (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Püski András (MDF), Rácz Róbert (Fidesz), Dr. Tiba István (Fidesz), Dr. Vitányi István (Fidesz) 2002.12.19
I/1791 Lesz-e GÁZ-ÁR-EMELÉS avagy Lendvai Ildikó után szabadon? Pálfi István (Fidesz) 2002.12.11
K/1453 Hogyan tervezheti az önkormányzat a szociális rendszerét működtetni? Pálfi István (Fidesz) 2002.11.19