Készült: 2020.08.09.13:23:50 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Hanó Miklós

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
H/3306 A mezőgazdasági termelőket sújtó rendkívüli aszálykár kárenyhítési lehetőségeinek vizsgálatáról Tóth Imre (FKGP), Hanó Miklós (FKGP) 2000.10.19
H/2575 A korábbi nyugdíjkorhatár visszaállításáról és a nyugdírendszer továbbfejlesztéséről Gyimóthy Géza (FKGP), Molnár Róbert (FKGP), Danka Lajos (FKGP), Pancza István (FKGP), Dr. Hegedűs Mihály (FKGP), Kékkői Zoltán József (FKGP), Koppánné Dr. Kertész Margit (FKGP), Czoma Kálmán (FKGP), Vincze László (FKGP), Zakó László (FKGP), Tóth Imre (FKGP), Dr. Dán János (FKGP), Dr. Fenyvesi Máté (FKGP), Hanó Miklós (FKGP), Barkóczy Gellért (FKGP), Zsikla Győző (FKGP) 2000.04.12
I/2460 Meddig lehet becsapni és tönkre tenni az állattartó gazdákat!? Hanó Miklós (FKGP) 2000.03.21
A/1232 Ki játsza ki a sertéstartó kistermelőket? Hanó Miklós (FKGP) 1999.05.04
I/569 Milyen intézkedést kíván tenni a Miniszter Úr a kistermelői sertéstenyésztés összeomlásának megakadályozása érdekében? Hanó Miklós (FKGP) 1998.12.09