Készült: 2020.08.11.06:56:15 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló új szabályozás előkészítésére létrehozott albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.10.17.
Megszűnés 2011.11.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló új szabályozás előkészítésére létrehozott albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Rubovszky György (KDNP) Elnök 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Alelnök 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Schiffer András (LMP) Alelnök 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Tag 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Tag 2011.10.18. 2011.11.14.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2011.10.18. 2011.11.14.  


Az országgyűlési képviselők javadalmazásáról szóló új szabályozás előkészítésére létrehozott albizottság üléseinek megjelenítése