Készült: 2020.10.23.02:31:10 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2001.03.01.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Informatikai bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Szabó István (Fidesz) Elnök 2001.03.01. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Zoltán (MSZP) Tag 2001.03.01. 2002.05.14.  
Kékkői Zoltán József (FKGP) Tag 2001.03.01. 2001.04.17.  
Dr. Magyar Bálint (SZDSZ) Tag 2001.03.01. 2002.05.14.