Készült: 2020.10.27.13:42:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.04.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Költségvetési bizottság


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ékes József (Fidesz) Elnök 2010.07.07. 2010.10.19.  
Herman István Ervin (Fidesz) Elnök 2010.10.19. 2014.05.05. Ékes József (Fidesz)
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Alelnök 2010.07.19. 2011.09.12.  
Ékes József (Fidesz) Tag 2010.10.19. 2014.05.05.  
Magyar Anna (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Dr. Nagy István (Fidesz) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.07.13. 2014.05.05.  
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) Tag 2010.07.13. 2010.07.19.  
Seszták Oszkár (KDNP) Tag 2010.07.07. 2014.05.05.  


Az elmúlt nyolc év kormányzati intézkedéseit vizsgáló albizottság üléseinek megjelenítése