Készült: 2020.06.06.04:13:09 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Glattfelder Béla

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/1765 A nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól szóló 1999.évi XLII. törvény módosításáról Glattfelder Béla (Fidesz) 1999.10.15
T/1333 A termőföldről szóló 1994. évi LV. törvény (Ftv.) módosításáról Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Bánk Attila (FKGP), Dr. Medgyasszay László (MDF) 1999.06.03
T/1250 A termőföldről szóló 1994.évi LV.törvény módosításáról Glattfelder Béla (Fidesz), Dr. Bánk Attila (FKGP), Dr. Medgyasszay László (MDF) 1999.05.17
A/143 Szlovák gabonaimport korlátozásokkal szembeni magyar lépésekről Glattfelder Béla (Fidesz) 1998.09.14