Készült: 2020.11.30.02:35:17 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2006-2010

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Világosi Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/9057 Az országgyűlési képviselők választásáról szóló 1989. évi XXXIV. törvény módosításáról Dr. Magyar Bálint (SZDSZ), Dr. Csapody Miklós (MDF), Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Karsai Péter (MDF) 2009.03.03
T/9056 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 1990. évi LXIV. törvény módosításáról Dr. Magyar Bálint (SZDSZ), Dr. Csapody Miklós (MDF), Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Karsai Péter (MDF) 2009.03.03
H/6294 A kerékpáros közlekedés feltételeinek megteremtéséért és elősegítéséért Fodor Gábor (SZDSZ), Gusztos Péter (SZDSZ), Dr. Kóka János (SZDSZ), Velkey Gábor (SZDSZ), Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) 2008.09.22
T/2113 A regisztrációs adóról szóló 2003. évi CX. törvény módosításáról Dr. Világosi Gábor (SZDSZ), Molnár Albert (MSZP) 2007.02.20