Készült: 2020.11.30.02:37:31 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1999.03.16.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Alkotmányügyi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Vitányi István (Fidesz) Elnök 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Alelnök 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Vastagh Pál (MSZP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Pokol Béla (FKGP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Balsai István (MDF) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  
Dr. Fenyvessy Zoltán (MIÉP) Tag 1999.03.16. 2002.05.14.  


 
Európai integrációs albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 19 6/2001 2001.10.09. Határozatképes 1:00
2 18 5/2001 2001.09.18. Határozatképes 1:30
3 17 4/2001 2001.05.22. Határozatképes 0:50
4 16 3/2001 2001.04.10. Határozatképes 0:50
5 15 2/2001 2001.03.20. Határozatképes 1:20
6 14 1/2001 2001.02.27. Határozatképes 1:40
7 13 6/2000 2000.11.21. Határozatképes 0:50
8 12 5/2000 2000.10.10. Határozatképes 1:30
9 11 4/2000 2000.05.16. Határozatképes 2:10
10 10 3/2000 2000.04.25. Határozatképes 2:20
11 9 2/2000 2000.04.04. Határozatképes 1:10
12 8 1/2000 2000.03.21. Határozatképes 0:20
13 7 7/1999 1999.11.23. Határozatképes 1:10
14 6 6/1999 1999.11.10. Határozatképes 1:40
15 5 5/1999 1999.10.12. Határozatképes 1:00
16 4 4/1999 1999.06.30. Határozatképes 9:00
17 3 3/1999 1999.05.18. Határozatképes 1:40
18 2 2/1999 1999.04.27. Határozatképes 1:50
19 1 1/1999 1999.03.24. Határozatképes 0:30