Készült: 2021.05.15.10:03:23 Dinamikus lap

Dr. Göncz Kinga

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
külügyminiszter 2006.06.09. 2009.04.15.
ifjúsági, családügyi, szociális és esélyegyenlőségi miniszter 2004.10.21. 2006.06.08.
gyermek-, ifjúsági és sport miniszter 2004.10.04. 2004.10.20.
esélyegyenlőségi tárca nélküli miniszter 2004.06.14. 2004.10.03.
egészségügyi, szociális és családügyi minisztériumi politikai államtitkár 2002.05.27. 2004.06.13.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Szocialisták és Demokraták Progresszív Szövetségének képviselőcsoport 2009.07.14. 2014.06.30. Magyar Szocialista Párt  

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 52    
2002-2006 102 2  

Nyelvismeret
Nyelv Foka Típusa
angol középfokú C

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási