Készült: 2020.06.05.15:14:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Mezőgazdasági bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Mezőgazdasági bizottság tagjai változásának elrejtése

Mezőgazdasági bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Font Sándor (Fidesz) Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2006.06.19.  
Herbály Imre (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2010.05.13. Gőgös Zoltán (MSZP)
Jakab István (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Bedő Tamás (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Borenszki Ervin (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Herbály Imre (MSZP)
Csontos János (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Demendi László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Frankné dr. Kovács Szilvia (MSZP) Tag 2008.03.10. 2010.05.13. Vécsi István (MSZP)
Godó Lajos (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Hunvald György (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kis Péter László (MSZP) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2010.02.15. 2010.05.13. Paizs József (MSZP)
Paizs József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.01.24.  
Vécsi István (MSZP) Tag 2006.06.19. 2008.03.10. Hunvald György (MSZP)
Zatykó János (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Ángyán József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Bagi Béla (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Bodó Imre (Fidesz) Tag 2007.11.19. 2010.05.13. Kispál Ferenc (Fidesz)
Czerván György (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Fülöp István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.06.18.  
Járvás István (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Kékkői Zoltán József (Fidesz) Tag 2007.06.18. 2010.05.13. Fülöp István (Fidesz)
Kispál Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.10.12.  
Örvendi László József (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Medgyasszay László (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2007.09.16.  
Velkey Gábor (SZDSZ) Tag 2007.10.01. 2009.12.07. Dr. Kis Zoltán (SZDSZ)
Gulyás József (független) Tag 2009.12.07. 2010.05.13. Velkey Gábor (SZDSZ)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Mezőgazdasági bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 9 40.91%
KDNP 1 4.55%
független 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Mezőgazdasági bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok