Készült: 2019.12.13.01:10:26 Dinamikus lap

Dr. Mester László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2009.11.16. 2009.11.18.
MSZP frakcióvez. h. 2009.10.26. 2009.10.28.
MSZP frakcióvez. h. 2009.06.08. 2009.06.09.
MSZP frakcióvez. h. 2009.03.23. 2009.03.24.
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2004.04.05. 2004.04.06.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.09. Budapest 27.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 27.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Tag 2006.05.30. 2010.05.13.
2002-2006
   A közigazgatási hatósági eljárás általános szabályairól szóló előterjesztést felülvizsgáló albizottság
Tag 2003.02.24. 2004.09.28.
Önkormányzati bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   Európai integrációs albizottság
Elnök 2002.06.17. 2006.05.15.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 18 36
2002-2006 16 77

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 25    
2002-2006 31 2  


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Budapest Főváros XVIII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006  
Budapest Főváros XVIII. kerület Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Janus Pannonius Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1983