Készült: 2019.12.16.03:21:55 Dinamikus lap

Jauernik István

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2006-2010 MSZP frakcióvez. h. 2006.07.10. 2006.07.11.

Tisztségek
Tisztség tól ig
önkormányzati minisztériumi államtitkár 2009.04.21. 2010.05.29.
önkormányzati minisztériumi államtitkár 2008.05.20. 2009.04.15.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Jász-Nagykun-Szolnok megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 31 183
2002-2006 59 523
1998-2002 72 252

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 121    
2002-2006 217 2  
1998-2002 118    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
mezőgazdasági gépészmérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdasági Gépészmérnöki Kar 1975
mezőgazdasági energiagazdálkodási szakmérnök Gödöllői Agrártudományi Egyetem Mezőgazdasági Gépészmérnöki Kar 1986