Készült: 2020.04.06.20:05:52 Dinamikus lap

Bizottság előtti események 2014-2018

T/1168 - törvényjavaslat
A harmadik országbeli állampolgárok beutazásáról és tartózkodásáról szóló 2007. évi II. törvény módosításáról
Benyújtó Rogán Antal (Fidesz)
2014.11.20.: Tuzson Bence (Fidesz)
2014.11.24.: Csizi Péter (Fidesz)
Benyújtva 2014.09.01.
Bizottság Gazdasági bizottság
Bizottsági állapot tárgyalás lezárva

Bizottsági események
Dátum Esemény
2014.09.08. bizottság kijelölve tárgysorozatba vételre
2014.09.25. bizottság tárgysorozatba vette
2014.12.02. a részletes vitát lefolytatta és lezárta
2014.12.02. a bizottság előadót nem állít
2014.12.16. a tárgyalást befejezte