Készült: 2019.10.23.06:27:40 Dinamikus lap

Filló Pál

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006 MSZP 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 MSZP 1991.04.22. 1994.06.27.
1985-90 MSZP 1986.05.02. 1990.04.30.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 MSZP frakcióvez. h. 2003.11.03. 2003.11.04.
MSZP frakcióvez. h. 2003.09.15. 2003.09.16.
MSZP frakcióvez. h. 2002.12.10. 2002.12.11.
MSZP frakcióvez. h. 2002.12.03. 2002.12.04.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Budapest 9.vk. 2006.05.16. 2010.05.13.
2002-2006   Budapest 9.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Budapest területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest 9.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Budapest 9.vk. 1991.04.22. 1994.06.27.
1985-90   Budapest 18.vk. 1985.06.28. 1990.04.30.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2008.02.18.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2006.05.30. 2008.02.18.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 2008.02.18. 2010.05.13.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2006.06.28. 2010.05.13.
2002-2006 Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Tag 2002.06.05. 2006.05.15.
1998-2002 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1998.06.25. 1999.11.08.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Elnök 1999.11.09. 2002.05.14.
   A Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 1998.12.02. 2000.02.21.
Mentelmi, összeférhetetlenségi és mandátumvizsgáló bizottság Tag 1998.06.25. 2000.02.08.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.16. 2000.02.08.
1994-98 Társadalmi szervezetek költségvetési támogatását előkészítő bizottság Elnök 1994.12.27. 1998.06.17.
   Más közérdekű társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1995.02.02. 1998.06.07.
   Természet- és környezetvédelmi társadalmi szervezeteket támogató albizottság
Tag 1995.02.02. 1998.06.17.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Környezetvédelmi bizottság Tag 1992.06.09. 1994.06.27.
1985-90 Jogi, igazságügyi és igazgatási bizottság Tag 1987.01.02. 1990.04.30.
Ügyrendi bizottság Elnök 1987.01.02. 1990.04.30.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 12 161
2002-2006 25 157
1998-2002 26 206

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 49    
2002-2006 61    
1998-2002 55 1  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv