Készült: 2019.12.10.12:25:15 Dinamikus lap

Dr. Őry Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2004.07.18.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
2002-2006 Fidesz frakcióvez. h. 2003.11.25. 2003.11.25.
Fidesz frakcióvez. h. 2003.03.04. 2003.03.04.

Tisztségek
Tisztség tól ig
szociális és családügyi minisztériumi politikai államtitkár 1998.07.14. 2000.05.31.

Európai Parlamenti képviselő
EP frakció tól ig Delegáló párt Ki helyett
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) Képviselőcsoport 2009.07.14. 2014.06.30. Fidesz - Magyar Polgári Szövetség  
Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták 2004.07.20. 2009.07.13. Fidesz - Magyar Polgári Szövetség  

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Budapest területi lista 2002.05.15. 2004.07.18.
1998-2002   Budapest 21.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 2002.05.27. 2004.07.18.
   Európai integrációs albizottság
Tag 2002.06.05. 2004.07.18.
1998-2002 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 1998.07.08.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 135 52

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 83    
1998-2002 93 5  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
jogász Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar 1978

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
francia tárgyalási