Készült: 2019.09.20.17:42:27 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Völner Pál (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
6044/5 A személyszállítási szolgáltatásokról Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Völner Pál (Fidesz) 2012.03.08
1941/107 Az energetikai tárgyú törvények módosításáról Dr. Fónagy János (Fidesz), Dr. Völner Pál (Fidesz) 2011.03.16
35/19 Az állami vagyonnal való felelős gazdálkodás érdekében szükséges törvények módosításáról, valamint egyes törvényi rendelkezések megállapításáról Dr. Völner Pál (Fidesz) 2010.05.21
35/18 Az állami vagyonnal való felelős gazdálkodás érdekében szükséges törvények módosításáról, valamint egyes törvényi rendelkezések megállapításáról Dr. Völner Pál (Fidesz) 2010.05.21