Készült: 2020.08.08.00:15:39 Dinamikus lap

Dr. Persányi Miklós

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2006.06.09. 2007.05.06.
környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2004.10.04. 2006.06.08.
környezetvédelmi és vízügyi miniszter 2003.05.19. 2004.10.03.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 18    
2002-2006 85