Készült: 2019.10.19.13:25:01 Dinamikus lap

Dr. Szakál Ferenc

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 KDNP 1994.06.28. 1997.07.15.
független 1997.07.16. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Mezőgazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1997.07.23.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Gödöllő   1966
egyetemi doktor Agrártudományi Egyetem, Gödöllő   1971

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora 1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási