Készült: 2019.10.20.17:34:55 Dinamikus lap

Dr. Pálfi Dénes

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 KDNP 1994.06.28. 1997.07.21.
független 1997.07.22. 1997.09.06.
Fidesz 1997.09.07. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Zala megye 5.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.
1985-90   Zala megye 3.vk. 1985.06.28. 1990.04.30.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1994.08.30. 1997.07.21.
Önkormányzati és rendészeti bizottság Tag 1997.11.04. 1998.06.17.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1996.05.07. 1997.07.21.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1997.11.04. 1998.06.17.
Számvevőszéki bizottság Tag 1996.02.20. 1996.05.06.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma     1964
egyetemi diploma Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem   1970
egyetemi doktor Kertészeti és Élelmiszeripari Egyetem   1972