Készült: 2019.10.19.13:17:50 Dinamikus lap

Dr. Giczy György

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 KDNP 1994.06.28. 1997.07.21.
független 1997.07.22. 1998.06.17.
1990-94 KDNP 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Országos lista 1990.05.02. 1994.06.27.



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Hittudományi akadémiák - főiskolák   1977

Nyelvismeret
Nyelv Foka
francia középfokú
német alapfokú