Készült: 2019.10.15.19:44:17 Dinamikus lap

Dr. Für Lajos

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1996.03.10.
független 1996.03.11. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
honvédelmi miniszter 1990.05.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Hajdú-Bihar megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Vas megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Honvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1996.03.07.
Az Állami Számvevőszék elnökét jelölő bizottság Tag 1997.11.18. 1998.06.17.
1990-94 Emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1990.05.23.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor Kossuth Lajos Tudományegyetem   1954