Készült: 2019.07.20.21:00:39 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Kósa Lajos (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/4741 Tocsik II., avagy mi is a TÖOSZ, érdekképviselet vagy pénzbehajtó vállalkozás? Kósa Lajos (Fidesz) 2001.06.18
H/553 Az országgyűlési képviselők létszámának csökkentéséről Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Répássy Róbert (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1998.12.04
T/171 A gazdasági társaságokról szóló 1997.évi CXLIV.törvény módosításáról Dr. Dorkota Lajos (Fidesz), Kósa Lajos (Fidesz) 1998.09.18
T/114 Az itélőtáblák székhelyének és illetékességi területének megállapításáról szóló 1997.évi LXIX.törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz) 1998.09.09
I/77 A kormányváltáskori elbocsátások a köztisztviselői karban Kósa Lajos (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz) 1998.09.03
I/76 Megszűnik-e a bukott bankvezérek végkielégítésének gyakorlata? Kósa Lajos (Fidesz) 1998.09.03