Készült: 2019.04.21.05:18:45 Dinamikus lap

Vancsik Zoltán

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2001.08.17.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1998.11.15. 2001.08.17.
MSZP frakciótitkár 1998.09.08. 1998.11.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Fejér megye területi lista 1998.06.18. 2001.08.17.
1994-98   Fejér megye 1.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 9 20

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 91    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Pénzügyi és Számviteli Főiskola   1989