Készült: 2019.04.18.23:35:21 Dinamikus lap

Dr. Trócsányi László

Képviselő fényképe

Tisztségek
Tisztség tól ig
igazságügyi miniszter 2018.05.18.  
igazságügyi miniszter 2014.06.06. 2018.05.17.

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2018- 7    
2014-2018 20