Készült: 2019.04.19.05:23:14 Dinamikus lap

Dr. Sümeghy Csaba

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 Fidesz 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Országos lista 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 2002.05.15. 2002.05.27.
Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Tag 2002.05.27. 2006.05.15.
1998-2002 Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1994.09.26.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 41 9
1998-2002 2 22

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 26 1  
1998-2002 35 1  


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi doktor József Attila Tudományegyetem   1968

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási