Készült: 2019.04.19.05:30:14 Dinamikus lap

Dr. Szabó Tamás

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1996.03.10.
Néppárt-MDNP 1996.03.11. 1998.06.17.
1990-94 MDF 1990.05.02. 1994.06.27.

Tisztségek
Tisztség tól ig
tárca nélküli miniszter 1992.01.24. 1994.07.14.
pénzügyminisztériumi politikai államtitkár 1991.01.17. 1992.01.23.
munkaügyi minisztériumi politikai államtitkár 1990.05.24. 1991.01.16.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Veszprém megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Veszprém megye 2.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Gazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1996.04.15.
Az Állami Számvevőszék elnökét jelölő bizottság Tag 1996.10.15. 1998.06.17.
Számvevőszéki bizottság Tag 1996.04.16. 1998.06.17.
1990-94 Költségvetési, adó- és pénzügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1990.05.23.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1978
egyetemi doktor Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1983

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
francia alapfokú
német alapfokú