Készült: 2019.04.19.05:32:06 Dinamikus lap

Szántó János

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2006-2010 MSZP 2006.05.16. 2008.06.03.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2006-2010 2006.04.23. Fejér megye területi lista 2006.05.16. 2008.06.03.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2006-2010 Gazdasági és informatikai bizottság Tag 2006.05.30. 2008.06.03.
   Európai uniós ügyek albizottsága
Tag 2006.06.28. 2008.06.03.
   Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Tag 2006.06.28. 2008.06.03.
   Lakás- és építésügyi albizottság
Tag 2006.07.05. 2008.06.03.
   Vasúti közlekedés helyzetét vizsgáló albizottság
Elnök 2007.11.06. 2008.06.03.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2006-2010 3 46

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2006-2010 12    


Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Bicske Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2006 2008
Bicske Város Önkormányzata helyi önkormányzat polgármester 2002 2006

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: egyetem
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
gépészmérnök Budapesti Műszaki Egyetem Gépészmérnöki Kar 1972

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol társalgási
német társalgási