Készült: 2019.04.18.23:32:34 Dinamikus lap

Nádori László

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 SZDSZ 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 SZDSZ 1990.05.02. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Tolna megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94   Tolna megye területi lista 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Külügyi bizottság Tag 1996.04.23. 1998.06.17.
Oktatási, tudományos, ifjúsági és sport bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
1990-94 Kulturális, tudományos, felsőoktatási, televízió, rádió és sajtó bizottság Alelnök 1990.05.03. 1992.04.11.
Kulturális, tudományos, felsőoktatási, televízió, rádió és sajtó bizottság Tag 1992.04.11. 1992.10.20.
Oktatási, ifjúsági és sport bizottság Tag 1992.10.13. 1994.06.27.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Eötvös Loránd Tudományegyetem   1966
egyetemi doktor Eötvös Loránd Tudományegyetem   1967

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A tudomány(ok) doktora 1973

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol középfokú
francia középfokú
lengyel középfokú
német középfokú