Készült: 2019.04.21.23:04:50 Dinamikus lap

Lányi Zsolt

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 FKGP 1998.06.18. 2001.01.21.
független 2001.01.22. 2002.05.14.
1994-98 FKGP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 FKGP frakcióvez. h. 1998.09.17. 2001.01.21.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Veszprém megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Budapest területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Honvédelmi bizottság Elnök 1998.06.25. 2001.01.22.
Honvédelmi bizottság Elnök 2001.01.22. 2001.04.17.
Honvédelmi bizottság Tag 2001.04.18. 2002.05.14.
1994-98 Honvédelmi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
Kulturális és sajtó bizottság Tag 1995.03.21. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 4 79

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 65 1  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
technikum     1963

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási