Készült: 2019.04.21.23:12:45 Dinamikus lap

Dr. Koleszár Lajos

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Képviselőcsoport tisztség
Ciklus Képviselőcsoport Funkció tól ig
1998-2002 MSZP frakcióvez. h. 1998.09.08. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk. 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Egészségügyi és szociális bizottság Tag 1998.06.25. 2000.10.17.
1994-98 Szociális és egészségügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.
A kábítószer-fogyasztás visszaszorítása érdekében létrehozott eseti bizottság Tag 1997.02.04. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 6 35

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 10    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Debreceni Orvostudományi Egyetem   1973

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási