Készült: 2019.04.21.23:10:03 Dinamikus lap

Király Béla

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 független 1990.05.02. 1990.11.11.
SZDSZ 1990.11.12. 1994.06.27.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Somogy megye 1.vk. 1990.05.02. 1994.06.27.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Honvédelmi bizottság Alelnök 1990.05.03. 1991.01.30.
Honvédelmi bizottság Tag 1991.01.30. 1992.10.13.
Honvédelmi bizottság Alelnök 1992.10.13. 1993.02.16.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
       

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német alapfokú