Készült: 2019.04.23.23:06:45 Dinamikus lap

Dr. Kádár Béla

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1994-98 MDF 1994.06.28. 1998.06.17.

Tisztségek
Tisztség tól ig
az MNB Monetáris Tanácsának tagja 2002.09.23. 2008.09.23.
nemzetközi gazdasági kapcsolatok minisztere 1990.05.23. 1994.07.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1994-98   Baranya megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1994-98 Költségvetési és pénzügyi bizottság Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.
Európai integrációs ügyek bizottsága Tag 1994.06.28. 1998.06.17.



Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem   1956

Tudományos fokozat Megszerzés éve
A Magyar Tudományos Akadémia doktora 1970
A tudomány(ok) doktora 1980

Nyelvismeret
Nyelv Foka
angol tárgyalási
német tárgyalási
orosz középfokú
spanyol tárgyalási