Készült: 2019.04.21.23:05:58 Dinamikus lap

Jámbor Nándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2010-2014 Jobbik 2011.06.06. 2014.05.05.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2010-2014 2011.05.31. Békés megye területi lista 2011.06.06. 2014.05.05.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2010-2014 Honvédelmi és rendészeti bizottság Tag 2011.12.30. 2014.05.05.
Külügyi bizottság Tag 2011.06.06. 2011.12.30.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2010-2014 21 20

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2010-2014 59 1  

Vagyonnyilatkozat
Vagyonnyilatkozat A vagyoni állapot időpontja Beadási határidő Beadva
Vagyonnyilatkozat 2011 2011.12.31. 2012.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2012 2012.12.31. 2013.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2013 2013.12.31. 2014.01.31. igen
Vagyonnyilatkozat 2014 2014.05.06. 2014.06.05. igen

Egyéb választott testületbeli tagság
Testület neve Testület tipusa Tisztség neve tól ig
Békés Megyei Önkormányzat megyei közgyűlés képviselő 2010  
Orosháza Város Önkormányzata helyi önkormányzat képviselő 2010  

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége: középfok
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
érettségi Jankó János Általános Iskola és Gimnázium   2007

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német tárgyalási

Képviselő által leadott és kérésére közzétett ÉLETRAJZ