Készült: 2021.10.23.02:59:59 Dinamikus lap

Sándorfi György

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1990-94 MDF 1990.05.02. 1993.07.06.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1990-94   Budapest területi lista 1990.05.02. 1993.07.06.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1990-94 Külügyi bizottság Tag 1990.05.03. 1993.07.06.
Nemzetbiztonsági bizottság Tag 1992.02.11. 1993.07.06.


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
       

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német alapfokú